Careers

Biokinetica Careers

Region: mazowieckie (Józefów k. Warszawy)

Numer referencyjny: Lab 02/BK/202

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów): biologiczne, biotechnologiczne, medyczne lub pokrewne,
  • min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała organizacja pracy,
  • angielski na poziomie co najmniej dobrym,
  • doświadczenie w pracy przy badaniach klinicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (praca dodatkowa, praca w częściowym wymiarze godzin, dyżury, elastyczny czas pracy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport.

Numer referencyjny: Specjalista ds. Jakości 01/BK/2023

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk biologicznych (biologia, biotechnologia, farmacja lub kierunkowe pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub z dokumentacją badań klinicznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ICH GCP) oraz prawa w zakresie badań klinicznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne.

Główne zadania:

  • kontrole badań prowadzonych w ośrodkach Biokinetica, m.in.:
    • na zgodność z obowiązującym prawem, ICH GCP, protokołem badania, instrukcjami do badania oraz procedurami ośrodka,
    • procesu świadomej zgody,
    • poprawności wykonywania procedur badania przewidzianych w protokole badania m.in. medycznych, laboratoryjnych, farmaceutycznych,
    • dokumentacji źródłowej i CRF,
    • prowadzenie (tworzenie, implementacja, weryfikacja, aktualizacja) Dokumentów Proceduralnych takich jak Standardowe Procedury Operacyjne, Instrukcje,
  • pomoc w przygotowaniu, przebiegu oraz działaniach po audycie zewnętrznym/Inspekcji,
  • realizowanie aktywności w ramach systemu szkoleń wewnętrznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na atrakcyjnych warunkach,
  • możliwość podnoszenia i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość dalszego rozwoju w badaniach klinicznych w wiodącym ośrodku faz wczesnych,

Region: mazowieckie (Warszawa)

Numer referencyjny: CRA 07/BK/2021

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia jako Monitor Badań Klinicznych / CRA,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presja czasu,
  • umiejętność planowania i orientacja na realizację celów,
  • otwartość na poszerzanie wiedzy z zakresu badań faz wczesnych (doświadczenie w tym obszarze będzie dodatkowym atutem),
  • doskonała znajomość Dobrej Praktyki Klinicznej (ICH-GCP),
  • wykształcenie kierunkowe (medycyna, farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, itp.) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie we wiodącym ośrodku faz wczesnych w jednej lokalizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

Oferta dotyczy pracy w jednym ośrodku z możliwością częściowej pracy zdalnej w zależności od etapu projektów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na potrzeby procesu rekrutacyjnego prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

“Oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej dla kandydata do pracy w BIOKINETICA Spółka Akcyjna z siedzibą w Józefowie przy ul. Nadwiślańskiej 37, 05-410 Józefów, zamieszczonej w witrynie pod adresem biokinetica.com/en/privacy-policy/

Jeżeli Państwo chcą aby CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, proszę umieścić po powyższym oświadczeniu w stopce CV dodatkowo następującą klauzulę zgody:

„Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest BIOKINETICA Spółka Akcyjna z siedzibą w Józefowie przy ul. Nadwiślańskiej 37, 05-410 Józefów, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Osoby zainteresowane współpracą